Izmaiņas sprostos turētu vistu olu mazumtirdzniecībā
13. Februāris - Jaunumi
Eggs sacks hemp wooden straw

Pēdējos gados ir notikušas ievērojamas izmaiņas sprostos turētu vistu olu mazumtirdzniecībā. Pakāpeniskas izmaiņas  pieprasījumā pēc sprostos turētu vistu olām atspoguļo mainīgās patērētāju vēlmes un virzību uz ilgtspējīgāku un humānāku praksi pārtikas nozarē. Viens no galvenajiem šo pārmaiņu iemesliem ir pieaugošā patērētāju informētība par dažadiem vistu turēšanas apstākļiem.

MEGO, apzinoties patēriņa preferenču maiņu un izmaiņas tirgū kopumā, pērn palielināja ārpus sprostiem turētu vistu olu sortimentu savos veikalos.  Rezultātā šīs olu kategorijas pārdošanas apjomi pieauga par vairāk nekā 28%, salīdzinot ar 2022. gadu. Papildus tam ārpus sprosta dētu olu realizācijas īpatsvars pieauga līdz 37%.

 Šīs izmaiņas liecināja par skaidru tendenci tirgū – daudzi pircēji sāka pamazām atteikties no sprostos dētām vistu olām.

 Mēs vienmēr sekojam mūsu klientu pieprasījumam pēc kvalitatīvām precēm un, pats galvenais, par pieņemamām cenām. Tāpēc mēs rūpīgi sekojam līdzi tirgus situācijai un ražotāju piedāvājumiem.

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.