Jauns veikals Mego Daugavpilī
15. Februāris - Jaunumi
Img 7512   copy

Investējot gandrīz 2 miljonus eiro, “Mego” atklāj  jaunu veikalu Daugavpilī

 

Šodien, 15. februārī, Daugavpilī, Inženieru ielā 3, atklāja jaunu “Mego” veikalu. Šis ir jau septītais “Mego” veikals Daugavpilī, un tā kopējā platība ir 1123 m2, no kuriem 460 m2 ir atvēlēti tirdzniecībai. Veikala ēkas renovācija tika uzsākta pagājušā gada martā un kopējo investīciju apjoms ir ap 1 923 000 eiro.

 

Jaunais “Mego” veikals atrodas dzīvojamo ēku rajonā netālu no skolas, un, kā norāda “Mego” valdes loceklis Igors Šihmans, tā atrašanās vieta atbilst uzņēmuma koncepcijai – ērts veikals blakus mājām. Daugavpilī veikalu tīkls “Mego” ir viens no lielākajiem darba devējiem mazumtirdzniecības jomā, un jaunatvērtais veikals nodrošinās 21 darba vietu.

 

“Ar prieku paziņojam, ka esam atvēruši jau septīto veikalu Daugavpilī. Līdz ar tā atklāšanu “Mego” veikalu kopskaits Latvijā jau sasniedzis 91, līdz ar to droši varu teikt, ka esam vieni no izplatītākajiem un populārākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā. “Mego” prioritāte ir nodrošināt veikala apmeklētājiem ērtu iepirkšanās pieredzi, tāpēc vienmēr sekojam līdzi nozares aktualitātēm un mūsu klientu vēlmēm, ieviešot dažādus jauninājumus,” stāsta “Mego” valdes loceklis.

 

I. Šihmans norāda, ka jaunajā veikalā apmeklētājus sagaida plašs preču sortiments, līdzīgi kā citos “Mego” veikalos. Turklāt pircēji varēs iegādāties svaigu gaļu no Latvijas ražotājiem un katru dienu no turpat Daugavpilī esošā “Mego” kulinārijas un konditorejas ceha veikalā tiks piegādāta svaiga gatavo ēdienu produkcija, kas, kā norāda uzņēmuma pārstāvji, pilsētas iedzīvotājiem ir jo īpaši iecienīta.

Šobrīd uzņēmums strādā pie tā, lai katrā veikalā paplašinātu savu kulinārijas un konditorejas produktu klāstu un papildinātu preču sortimentu, lai iepirkšanās “Mego” veikalā  pircējam būtu vēl ērtāka. Līdztekus tam uzņēmums aktīvi iet zaļā kursa virzienā, ieviešot dažādus ilgtspējīgus risinājumus. Piemēram, jau pašlaik veikali ir aprīkoti ar energoefektīvām un videi draudzīgām iekārtām un LED apgaismojumu. Turklāt veiksmīgi īstenojas arī projekts par saules paneļu novietošanu uz veikalu jumtiem. 

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.