About us
Mego - tavs tuvākais veikals

MEGO – tavs tuvākais veikals jau teju 20 gadus! Dibināts 1999. gadā tas ir viens no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem ar 91 veikaliem visā Latvijā, jo mēs vēlamies būt pa ceļam izdevīgu  pirkumu veikšanai.

90
Mego veikali

Sekojot šai stratēģijai 2014. gadā Mego iegādājās IKI zīmola mazumtirdzniecības tīklu un kļuva par vēl konkurētspējīgāku tirgus dalībnieku Latvijā, ik dienu ar augstu profesionalitāti apkalpojot ~100 tūkstošus klientu.

>100k
Pircēji dienā

Mego veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Tukumā, Salaspilī, Cēsīs, Ludzā, Preiļos, Talsos un Bauskā. Mēs arvien vēlamies būt tuvāk Tev, mūsu pircēj! Tāpēc mēs nemitīgi sekojam līdzi tendencēm un pircēju ieradumiem, izvēlamies labākos un daudzveidīgākos produktus, lai Tu mūsu plauktos varētu atrast to, ko sirds kāro!

2500+
Darbinieku

Mego rūpējas ne vien par preču, bet arī par apkalpošanas kvalitāti. “Dive” mazumtirdzniecības sektora pētījumā Mego veikalu tīkls ieguva trešo vietu pēc klientu apkalpošanas kvalitātes rādītāja. Šajā pētījumā slepenie pircēji vērtēja tādus kritērijus kā veikalu tīrību un kārtību, daribinieku laipnību, atsaucību, ieinteresētību un kompetenci klientu apkalpošnas procesā. Mego komandā ir vairāk nekā 2500 darbinieku un mēs esam viens no lielākajiem valsts sociālā nodokļa maksātājiem valstī.

2021. gadā Mego apgrozījums ~ 200 miljoni eiro.

90
Mego veikali
2500+
Darbinieku
>100k
Pircēji dienā
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.