MEGO - TAVS TUVĀKAIS VEIKALS!

MEGO – tavs tuvākais veikals jau teju 20 gadus! Dibināts 1999. gadā viens no lielākajiem vietējā kapitāla mazumtirdzniecības tīkliem ar 90 veikaliem visā Latvijā, jo mēs vēlamies būt pa ceļam izdevīgu lielāku un mazāku pirkumu veikšanai.  Sekojot šai stratēģijai 2014. gadā Mego iegādājās IKI zīmola mazumtirdzniecības tīklu un kļuva par vēl konkurētspējīgāku tirgus dalībnieku Latvijā, ik dienu ar augstu profesionalitāti apkalpojot vairāk nekā 120 tūkstošus klientu. Mego veikali atrodas Latvijas lielākajās pilsētās: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Tukumā, Salaspilī, Cēsīs, Ludzā, Siguldā, Talsos un Bauskā. Mēs arvien vēlamies būt tuvāk Tev, mūsu pircēj! Tāpēc mēs nemitīgi sekojam līdzi tendencēm un pircēju ieradumiem, izvēlamies labākos un daudzveidīgākos produktus, lai Tu mūsu plauktos varētu atrast to, ko sirds kāro!

Mego rūpējas ne vien par preču, bet arī par apkalpošanas kvalitāti. “Dive” mazumtirdzniecības sektora pētījumā Mego veikalu tīkls ieguva trešo vietu pēc klientu apkalpošanas kvalitātes rādītāja. Šajā pētījumā slepenie pircēji vērtēja tādus kritērijus kā veikalu tīrību un kārtību, daribinieku laipnību, atsaucību, ieinteresētību un kompetenci klientu apkalpošnas procesā. [Dive 2015]. Mego komandā ir vairāk nekā 2500 darbinieku un mēs esam viens no lielākajiem valsts sociālā nodokļa maksātājiem valstī.

2020. gadā Mego apgrozījums ir pārsniedzis 200 miljoni eiro.

Fakti


91

Mego veikali


2500+

Darbinieku


>125k

Pircēji dienā

Mums rūp Jūsu privātums

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.