Jelgavā atklāts pirmais MEGO supermārkets
20. Decembris - Jaunumi
632

19. decembrī, Jelgavā tirdzniecības centrā “Pilsētas Pasāža”  atklāts līdz šim plašākais “Mego” veikals, kurā investēts ap 1 miljonu eiro. Veikala kopējā platība ir ap 3000 m2, no kuriem 1720 m2 ir atvēlēti tirdzniecībai.

 

Uzņēmumā ziņo, ka jaunā supermārketa piedāvāto produktu sortimentā ir vairāk nekā 16000 dažādu segmentu preču un veikalā strādā vairāk nekā 50 darbinieki, tai skaitā trīs konditori un seši kulināri. Veikala apmeklētājiem būs pieejams plašs turpat veikala cehā gatavoto kulinārijas un konditorejas izstrādājumu klāsts, kā arī svaiga gaļa no Latvijas saimniecībām.

 

Uzņēmuma novērojumi rāda, ka cilvēki arvien vairāk novērtē veikalā piedāvāto gatavo produkciju. Līdz ar to jaunajā veikalā ir iekārtoti moderni konditorejas un kulinārijas cehi un katru dienu apmeklētājiem tiks piedāvāta svaiga gatavo ēdienu produkcija.

 

“Esam priecīgi, ka mūsu vairāk nekā 24 gadu darbs ir devis rezultātu un klienti novērtē “Mego” pūles uzlabot iepirkšanās pieredzi mūsu veikalos. Mums ir svarīgi rūpēties par klientu servisu, ejot līdzi laikam, tāpēc esam lepni, ka tagad atradīsimies vienā no reģionos modernākajiem tirdzniecības centriem – “Pilsētas Pasāžā”. Jaunā “Mego” veikala telpas ir aprīkotas ar LED apgaismojumu, un tā apmeklētājiem būs pieejamas sešas kases. Līdztekus LED apgaismojumam ir uzstādītas arī energoefektīvākās un videi draudzīgākās mazumtirdzniecības iekārtas,” norāda I. Šihmans.

 

Tikmēr tirdzniecības centra “Pilsētas Pasāža” valdes loceklis Juris Kalvelis skaidroja, ka tirdzniecības centrs mainās kopā ar pilsētu, reģionu un cilvēku vajadzībām un prasībām.

Viņš arī uzsvēra, ka pārtikas mazumtirgotājs ir “Pilsētas Pasāžas” viena no galvenajām artērijām. “Mēs lepojamies, ka tieši “Pilsētas Pasāžā” būs pirmais jaunā koncepta “Mego”, kurā būs gan plašs preču klāsts, tostarp arī no vietējiem ražotājiem, gan arī svaiga, tepat uz vietas gatavota kulinārija,” piebilda J. Kalvelis.

Jelgavas pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš: “Pašvaldībai ir svarīgi, ka iedzīvotāji netālu no savas dzīvesvietas var ērti saņemt visplašāko pakalpojumu klāstu. Šodien Jelgavā tiek atklāts plašākais “Mego” veikals Latvijā, un ceram, ka jelgavnieki būs apmierināti ar veikala sniegtajiem piedāvājumiem. Tāpat būtiski, ka te ir nodrošinātas darba vietas vairāk nekā pussimts cilvēkiem.”

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.