Runpay - Ātri un ērti!

28. Septembris - Jaunumi

S mini

Jūs laikam jau ievērojāt, ka veikalos Mego nesen parādījās reklāma par jaunu servisu RUNPAY MINI. Veikala Mego pircēji interesējas kas tas ir par servisu un kā tas darbojas?

 

Pirmkārt, tā ir iespēja ātri un ērti apmaksāt rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, elektrību un gāzi. Pārskaitīt naudu sava bankas kontā, papildināt mobilos telefonus, apmaksāt sodus, nodokļus, pirkt OCTA apdrošināšanu un daudz kā cita.

 

Maksāšanas process ir vienkāršs- ir nepieciešams uzrādīt kasierim rēķinu par pakalpojumu vai vienkārši nosaukt Jūsu pakalpojumu sniedzēja nosaukumu un telefona numuru, pēc kā līdzekļi tiks uzreiz ieskaitīti pakalpojumu sniedzēja bankas kontā. Tagad nav nepieciešamības doties uz pastu vai stāvēt rindās, jo Jūs varat samaksāt savus rēķinus tieši kasē Mego veikalos, kopā ar ikdienas pirkumiem, brīvdienās un svētku dienās.

 

Jau šobrīd mēs pieņemam maksājumus par labu tūkstošiem dažādu pakalpojumu sniedzējiem visā Latvijā. Bet mēs neapstājamies pie sasniegtā! Kopā ar kompānijas Digital Retail speciālistiem, kas attīstīja RUNPAY MINI servisu, mēs tiecamies pēc tā, lai mūsu veikalā Jūs varētu ērti apmaksāt jebkuru rēķinu vai kvīti. Tāpēc, ja kasieris pateica Jums, ka nevar pieņemt maksājumu, jo vajadzīgā pakalpojuma sniedzēja vēl nav RUNPAY MINI sistēmā, neuztraucieties. Nosūtiet mums informāciju par nepieciešamo pakalpojumu sniedzēju uz e-pastu  info@hq.runpay.com un norādiet, lūdzu, viņa nosaukumu un kontakttālruni. Dažu dienu laikā, mūsu speciālisti pārbaudīs informāciju un pievienos šo pakalpojumu sniedzēju pie RUNPAY MINI. Vēstulē neaizmirstiet norādīt Jūsu mobilā tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu ar Jums sazināties.

www.runpay.lv