Mego galvenā Loterijas balva dodas uz Alūksni!
15. Decembris - Jaunumi
Guntis

“Mego” un “Vesko” veikalu tīkla galvenā Loterijas balva “Nissan Juke” dodas uz Alūksni!

 

 

Nule noslēgusies “Mego” un “Vesko” veikalu tīkla “Lielā rudens loterija 2017” ar balvu fondu teju 30 tūkstoši eiro apmērā un galveno balvu “Nissan Juke”- tās laimīgais ieguvējs ir Guntis no Alūksnes.

 

Galvenā balva tika svinīgi pasniegta šāgada 11.decembrī “Nissan Norde” auto centrā Skanstes ielā 31A. Šī bija jau piektā reize, kad “Mego” un “Vesko” piedāvāja saviem pircējiem laimēt dzelzs rumaku. Arī šoreiz, jau ievērojot zināmas kopsakarības un tradīcijas, automašīna aizceļoja uz kādu Latvijas reģioniem.

 

Alūksnieša, kurš strādā tirdzniecībā vairāk nekā 15 gadu, uzvara, iespējams, nebūt nav sakritība. Iespējams, Guntis ir dzimis laimes krekliņā, jo viņš pats atzīst, ka loterijās piedalās bieži un bieži arī laimē balvas. Piemēram, pirmajā “Mego” loterijā esot laimējis “Interlux” dāvanu karti 100 eiro vērtībā, bet otrajā loterijā – “Gotika auto” dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Tāpēc arī šoreiz esot mērķtiecīgi iegādājies loterijas produktus.

 

“Es uz to [galveno balvu] gāju, es teicu, ka es vinnēšu un tam arī ticēju, un ar tādu arī dzīvoju,” tā savu laimestu komentē Guntis.

 

Un tiesa, kas tiesa, Guntis šajā loterijā kopā reģistrēja ap 180 čekiem. Guntis arī atdzīst, ka reizēm esot iegādājies preces, ko tieši viņam nevajag un pēc tam atdāvinājies citiem – draugiem, radiem vai kaimiņiem. Zīmīgi, ka laimīgajā čekā bija kaķu barība un "esi vesels" jogurts. Guntis nav jogurtu fans - ar to esot dalījies ar kolēģi, un mājdzīvnieku arī neesot, kaķi pat neinteresējot – barība esot atdāvināta kaimiņam.

 

Uzzinot Gunta stāstu, jāteic, varbūt var ticēt labai karmai, - ka dalīšanās ar pozitīvām lietām, nejauša lielāka vai mazāka prieka sagādāšana citiem var atnest pozitīvus ieguvumus.

 

Jāteic, ka šajā loterijā individuālo dalībnieku aktivitāte bija ļoti augsta. Piemēram, kāda dāma reģistrējusi loterijai 1327 čekus, kas pēdējos trīs gados kopš tiek rīkota “Mego” un “Vesko” loterija, kur galvenā balva ir spēkrats, ir rekords. Ja runājam par pilsētām, tad, protams, visaktīvākie ir bijuši rīdzinieki ar kopējo reģistrāciju skaitu – 15312, pēc tam ventspilnieki – ar 2089 reģistrācijām un daugavpilieši – ar 1749 reģistrācijām. Savukārt loterijas jaunākajam dalībniekam bija vien viens gadiņš, bet vecākajam 88 gadi.

 

“Mego” un “Vesko” lielā rudens loterija norisinājās no šāgada 4.septembra līdz 27.novembrim. Kopējais balvu fonds sasniedza ap 30 tūkstošiem eiro – kopā tajā bija 231 balva, tai skaitā galvenā balva. Loterijā piedalījās šādu zīmolu produkti: “Baltais eko”, “Biovela”, “Ķekava”, “Bauska”, “Latvijas Maiznieks”, “Laima”, “Veres”, “Italpasta”, “Tess”, “Cido”, “Pepsi”, “Whiskas”, “Ariel”, “Мелочи Жизни”, “Domi”, “O.b.” un “Carefree”.

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.