12. automašīna paliek Rīga!
17. Augusts - Jaunumi
Tonews

Šogad loterijas galveno balvu „Škoda Fabia” laimēja Rīgas iedzīvotājs Vilis, kurš jau pirms desmit gadiem „Mego” un „Vesko” loterijā veiksmīgi laimēja televizoru. Kopumā viņš šai izlozei piereģistrēja 3 pirkumu čekus. Kā papildinājumu šī gada laimestam „Green Motors” uzdāvināja Vilim šampanieti un termokrūzi, kas ideāli noderēs gan karstajā laikā, gan ziemā.

 

17. augustā „Green Motors” salona telpās pulcējās lielākās mazumtirgotāju sabiedrības SIA „Baltstor”, veikalu tīklu „Mego” un „Vesko” preču zīmolu un loterijas sadarbības partneri. „Šajā dienā Vilim svinīgi pasniedza loterijas galveno laimestu – „Škoda Fabia” atslēgas,” informēja veikalu tīkla mārketinga vadītājs Aleksandrs Afanasjevs.

 

Vilis bieži apmeklē Mego” veikalu Juglā un pēc dažu gadu pārtraukuma nolēma atkal piedalīties loterijā. Turklāt arī pieteikšanās process bijis ļoti vienkāršs un ērts, vajadzēja tikai nosūtīt īsziņu vai aizpildīt anketu.

 

„Interesanti, ka no 12 mašīnām tā ir tikai otrā, kuru laimēja vīrietis, kā arī otrā mašīna, kas paliks Rīgā. Vēl vēlos piebilst, ka neatkarīgi no laika, kurā dzīvojam, cilvēki uzticas veiksmei, tādēļ turpinām rīkot loterijas un ticēt, ka veiksme laimestu ieguvējus izvēlas ļoti pareizi. Turklāt pats dāvāšanas process rada gandarījumu arī mums,” skaidro Aleksandrs Afanasjevs.

 

AS „Putnu fabrika Ķekava” mārketinga projektu vadītāja Žanete Siubra pauž, ka noteikti turpinās sadarbību ar „Mego” veikaliem un uzdāvināja Vilim dāvanu kasti ar garšīgu Ķekavas un Bauskas produkciju. Un novēlēja Vilim grilēt un atpūties.

 

„Latvijas maiznieks” Lielo klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs Edgars Daģis atzīmēja: „Patīk tas, ka loterijas norises laikā varam plašāk parādīt savu produkciju. Patīkami, ka mūsu produkts „Rudens maize” bija laimīgajā čekā”. Papildu dāvanu grozam Edgars gan Vilim, gan Aleksandram Afanasjevam uzdāvināja lietussargu. Noteikti noderēs rudenim.

 

Andris Sivicskis, Green Motors” izpilddirektors stāsta: Mēs ar lielāko prieku sadarbojamies ar Mego”. Tas jau ir trešais mūsu automobilis, kas izlozēts loterijā, un tas noteikti nav pēdējais.”

 

„Henkel Latvia” pārdošanas asistente Margarita Sadcenko novēlēja Vilim: „Lai labi ripo un dzīve iet uz augšu!” un uzdāvināja dāvanu maisu ar Henkel produkciju.

 

„Konig” Lielo klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Aļona Larionova uzskata, ka loterija ir labs veids, kā iepazīstināt pircējus ar jauniem produktiem, jo bieži pirkums tiek veikts ziņkārības dēļ, un tas iedvesmo pamēģināt kaut ko jaunu un paplašināt ēdienkarti.

 

Baltstor” veikalu tīklu vasaras loterija norisinājās no šī gada 5. maija līdz 31. jūlijam. Šoreiz tika izlozētas 100 „Mēness Aptieka” dāvanu kartes 25 EUR vērtībā un 300 „Mego” dāvanu kartes 25 EUR vērtībā. Un, protams, galvenā balva – automašīna „Škoda Fabia” no „Green Motors”.

 

MEGO – tavs tuvākais veikals!

 

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.