Jau 3. reizi Daugavpils var būt laimīga

09. Decembris - Jaunumi

Galv%c4%93na   copy

“Mego” un “Vesko” jau devīto reizi dod iespēju laimēt automašīnu, un jau trešo reizi tā aizbrauc uz Daugavpili.

 

Ziemassvētku noskaņās “Mego” un “Vesko” sveic “Lielās loterijas 2019” balvu ieguvējus. Galveno balvu – automašīnu “Toyota Corolla” – 9. decembrī “Amserv Motors” autocentrā Krasta ielā 3, Rīgā, saņēma daugavpiliete Ināra Laitane.

 

Pirmdien “Amserv Motors” autocentrā valdīja neliela déjà vu sajūta. Pirms gada šajā pašā vietā tika pasniegta “Mego” un “Vesko” galvenā balva “Toyota C-HR”, ko saņēma daugavpiliete Marita, bet šogad Latgales veiksmes līniju turpina Ināra Laitane no Daugavpils, kura 9. decembrī kļuva par “Toyota Corolla” īpašnieci.

Ka veiksme no vairāk nekā 40 000 reģistrēto čeku uzsmaidījusi tieši viņai, Ināra uzzināja, esot slimnīcā. “Tobrīd vairāk domāju par savu veselību – gulēju pieslēgta pie sistēmas, tāpēc pirmajā brīdī lāgā nesapratu, kas noticis,” stāsta daugavpiliete Ināra, kura strādā par operatori kādā franču firmā.

 

To, ka ziņa par laimestu nav nekāds joks, viņa sāka aptvert, kad “Mego ” un “Vesko” pārstāvji lūdza sameklēt veiksmīgo čeku. “Tad pa īstam noticēju, ka tā ir realitāte. Protams, biju patīkamā šokā,” tās novembra dienas notikumus atceras Ināra. Loterijas noteikumi paredz, ka “Mego” vai “Vesko” veikalā vienlaikus jānopērk divas loterijas preces. Ināras veiksmes stāsts un laimīgie produkti bija “Lipton” tēja. “Garšīga un laimīga tēja,” priecājas jaunā “Toyota Corolla” īpašniece Laitanes kundze, kurai šis ir pirmais tik iespaidīgais laimests. Viņa gan atzīst, ka loterijās piedalās regulāri un arī veiksme viņai mēdz uzsmaidīt, piemēram, nesen laimējusi “Mego ” un “Vesko” loterijā dāvanu karti degvielas iegādei. “Toreiz tikai nebija auto, kur to degvielu saliet,” smejas Ināra.

 

Uzzinot, ka ir jau trešā veiksminiece no Daugavpils, Ināras kundze vienkārši komentēja, ka jāturpina piedalīties “Mego” un “Vesko” loterijās, ja reiz daugavpiliešiem tā veicas.

 

Ar auto laimīgā loterijas uzvarētāja mājās stūrēja pati. “Autovadītājas apliecība man ir, pietrūka tikai auto!” Pateicoties “Mego” un “Vesko” loterijai, Ziemassvētki Laitanu ģimenē ienāca jau 9. decembrī!

 

Lielākās Latvijas mazumtirgotāju apvienības “Baltstor” valdes locekle, Indra Granateka, nododot Inārai automašīnas atslēgas, dalījās atmiņās par citu sezonu laimētājiem: “Daugavpilieši mums ir ļoti lojāli klienti. To mēs varam novērot pēc iesniegtā čeku daudzuma (10%) – tas turpina pieaugt, tāpēc likumsakarīgi, ka tieši uz Latgali atkal aizbrauc galvenais laimests. Šī ir devītā “Mego ” un “Vesko” loterija ar galveno balvu – jaudīgu spēkratu. Tā jau ir kļuvusi par tradīciju, ko gaida mūsu klienti, un mums vairs īsti nav atkāpšanās ceļa – loterijai ir jābūt, un auto jāizspēlē! Un šie laimētāju stāsti ir tik dažādi, aizkustinoši un priekpilni, ka gribas turpināt!”

 

Uzteicot Ināras pareizā veikala un produktu izvēli, kā pirmais laimētāju sveica “Mego” un “Vesko” veikalu tīkla mārketinga vadītājs Aleksandrs Afanasjevs: ““Lipton” tējai un “Mego” un “Vesko” ir pat kopīga logo krāsa – saulaina un priecīga, tieši tāda, kas uzmundrina šajā ziemas laikā!”

 

Viņa piemēram sekoja arī pārējie “Mego ” un “Vesko” loterijas sadarbības partneri, pildot Ināras jaunā auto bagāžnieku ar dāvanām. “Ķekavas” pārstāvis, dāvinot savas produkcijas grozu, aicināja neaizmirst laimīgajā čekā iekļaut arī viņu produktus. “Ādažu Čipsi” vēlēja, lai loterijas galvenās balvas ieguvējas virtuvē vienmēr atrodas vieta viņu ražotajām uzkodām, savukārt “Vegeta” vēlēja garšu gan ēdienos, gan dzīvē. Un kā gan bez tradicionālā “Forevers” sveiciena – bagātīga gaļas groza un vēlējuma: “Te ir viss, lai būtu spēks stūri grozīt!”

 

Šā gada “Lielā loterija” notika no 2. septembra līdz 24. novembrim. Tajā piedalīties varēja ikviena fiziska persona, iepērkoties “Mego ” un “Vesko” un internetā aizpildot anketu – norādot vārdu, uzvārdu, čeka numuru, veikalu, kurā veikts pirkums, un savu e-pasta adresi. Čekus varēja iesniegt neierobežotā daudzumā. Ļoti nopietni tam bija piegājusi kāds kungs, kurš čekus bija reģistrējis 372 reizes. Dalībai loterijā faktiski nav nekādu šķēršļu – šoreiz vecākais dalībnieks bija simtgadnieks.

 

Loterijā piedalījās šādi zīmoli: “Bauska”, “Ķekava”, “Forevers”, “Latvijas Maiznieks”, “Latvijas graudu maize”, “Jardin”, “Tess”, “Мелочи жизни”, “Domi”, “Cido”, “Pepsi” , “Woolite”, “Harpic”, “Lipton”, “Libresse”, “Colgate”, “Ādažu Čipsi”, “Laima”, “Exporta”, “Saulute”, “Italpasta”, “Vegeta”, “Brumi”, “Big”, “AlisCo”, “Goccia d’Oro”, “Kucharek”.

 

Priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu 2020. gadu, kad “Mego” un “Vesko” jau desmito reizi dos iespēju kādam pircējam tikt pie jauna auto!

 

 Mums rūp Jūsu privātums

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.