Pavārs
Vakances

Aicinām darbā pavāru Mego veikalā Liepājā, Krūmu ielā 45/47

Pienākumi:

  • kvalitatīvi gatavot kārstos un aukstos ēdienus;
  • iemaņas strādāt, ievērojot tehnoloģiskās prasības.

Prasības:

  • vidējā speciāla izglītība;
  • iepriekšēja darba pieredze līdzīga amatā;
  • latviešu valodas zināšanas B1 līmenī;
  • godprātīgu attieksmi pret darbu un augstu atbildības sajūtu;
  • spēja strādāt patstāvīgi un komandā.

Piedāvājam:

  • darba alga 5,00 eur/st bruto
  • regulāru labu atalgojumu;
  • teicamus darba apstākļus;
  • pastāvīgu, interesantu un dinamisku  darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • karjeras izaugsmes iespējas Mego tīklā;
  •  veselības apdrošināšanas polisi pēc 3 mēnešiem;
  • apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi.

Vairāk informācijas
Тālr.: +371 27650851
Vakance ir aktuāla
Mums rūp Jūsu privātums