Renovēts Mego veikals Carnikavā
25. Aprīlis - Jaunumi
Web

Šodien, 25. aprīlī, pēc renovācijas darbu pabeigšanas, veikals “Mego” Carnikavā, Rīgas ielā 14, atkal vēris savas durvis pircējiem. Kopējās investīcijas veikala rekonstrukcijā un veikala apkārtnes labiekārtošanā sastādīja aptuveni 760 000 eiro.

 

Paša veikala renovācija tika veikta 3 nedēļu laikā. Apzinoties, cik svarīga Carnikavas iedzīvotājiem ir pārtikas preču veikalu pieejamība un vadoties pēc mūsu uzņēmuma koncepcijas - ērts veikals tuvu mājām, mēs centāmies visus darbus veikalā pabeigt pēc iespējas ātrāk un Carnikavas iedzīvotājiem solītajos termiņos.

Pēc renovācijas veikals ir kļuvis plašāks un modernāks, tirdzniecības zālē ir veikts kosmētiskais remonts. Saskaņā ar “Mego” ilgtermiņa attīstības un veikalu atjaunošanas plānu atjaunotajā veikalā ir uzstādītas modernas un enerģiju taupošas tirdzniecības iekārtas un LED apgaismojums.

Turklāt ir paplašināts preču klāsts, lielāku uzmanību pievēršot Mego kulinārijas izstrādājumiem.

 

Savukārt labiekārtošanas darbi tiks pilnībā pabeigti maijā. To ietvaros tiks labiekārtota teritorija ap veikalu, pircēju ērtībām būs pieejama ievērojami palielināta autostāvvieta līdz 42 vietām.  Ārpus veikala būs taras savākšanas punkts jeb taromāts, kas nodrošinās ērtu piekļuvi un atvieglos pircējiem depozīta iepakojuma nodošanu.

 

 Mūsu uzņēmums īpaši atbalsta iniciatīvas, kas veicina aktīvu dzīvesveidu, tāpēc pie veikala plānojam izbūvēt veloceliņu, nodrošinot drošu un ērtu piekļūšanu veikalam ne tikai autobraucējiem, bet arī velobraucējiem.

 

Plānots arī izveidot iepirkšanās zonu veikala priekšā zem īpaša jumta, kur, īpaši sezonas laikā, vietējie lauksaimnieki un uzņēmēji varēs piedāvāt pircējiem savu produkciju.

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.