Mego uzsācis videi draudzīgāku pirkuma maisiņu iepirkumu procedūru
14. Jūnijs - Jaunumi
632

Mego uzsācis videi draudzīgāku pirkuma maisiņu iepirkumu procedūru un līdz gada beigām plāno pilnībā pāriet uz 100 % pārstrādājamu iepakojumu uzņēmuma kulinārijas produkcijai

 

Veikalu tīkls “Mego” ir sācis videi draudzīgāku maisiņu iepirkumu procedūru un līdz gada beigām plāno pilnībā pāriet uz 100 % pārstrādājamu iepakojumu savai kulinārijas produkcijai, informēja uzņēmumā.

 

“Mēs pēdējo gadu laikā aktīvi strādājam pie tā, lai “Mego” kļūtu videi vēl draudzīgāks, ieviešot dažādus ilgtspējīgus risinājumus. Piemēram, mēs aktīvi strādājam, lai līdz gada beigām pilnībā pārietu uz 100 % pārstrādājamu iepakojumu mūsu kulinārijas izstrādājumiem. Ja šī gada sākumā kulinārijas izstrādājumiem izmantotā pārstrādājamā iepakojuma īpatsvars bija aptuveni 15-20 %, tad šobrīd tie jau ir vairāk nekā 50 %,”.

 

Tostarp “Mego” pēdējo gadu laikā veikalus aprīko ar energoefektīvām un videi draudzīgām iekārtām un LED apgaismojumu, kā arī veiksmīgi īsteno projektu saules paneļu novietošanai uz veikalu jumtiem.

 

Tupinot iesākto, “Mego” ir uzsācis iepirkuma procedūru bioloģiski noārdāmas plastmasas maisiņu iegādei. Uzņēmums jau ir saņēmis paraugus no iepirkuma dalībniekiem, kurus tagad izvērtē, un centīsies pēc iespējas ātrāk sākt ieviest tos veikalos.

veidus, kas izgatavoti no plastmasas,” atzīmēja “Mego” mārketinga vadītājs.

 

Iepakojuma likums paredz, ka no 2025. gada 1. janvāra tirdzniecības vietās būs jāaizstāj vieglās plastmasas iepirkumu maisiņi, izņemot ļoti vieglās plastmasas iepirkumu maisiņus, ar iepakojumu no papīra un kartona vai no citiem dabisko šķiedru un bioplastmasas izejmateriāliem.

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.