Kasieris/-e
Vakances

Aicinām Mego komandā kasieri

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • karjeras izaugsmes iespējas un mācību programmas;
  • tarifa likmi no 4,80 līdz 5,50 EUR stundā bruto;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc 3 mēnešiem;
  • sociālās garantijas.

Darba pienākumi:

  • efektīva, laipna un ātra pircēju apkalpošana kasē;
  • preču izvietošana kasēs zonā.

Darba prasības:

  • kārtība un atbildība;
  • latviešu valodas zināšanas B1 līmenī;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;

Vēlams:

  • iepriekšēja darba pieredze tirdzniecībā;
  • prasme strādāt ar kases aparātu.

  • sūtīt savu CV uz norādīto e-pasta adresi vai
  • aizpildīt pieteikuma anketu Mego veikalā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar veikala direktoru.

Uzmanību: divu nedēļu laikā sazināsimies ar kandidātiem, kurus izvirzīs otraijai atlases kārtai.

Mums rūp Jūsu privātums