VIENA VIRTUVE, NESKAITĀMAS IESPĒJAS!

15. Novembris - Jaunumi

1000x667px lv

VIENA VIRTUVE, NESKAITĀMAS IESPĒJAS!

 

Pārdomāta, kvalitatīva un ar plašu pielietojumu – tie ir tikai daži vārdi, kas raksturo lielisko BergHOFF kulinārijas kolekciju. Pirms vairāk kā 20 gadiem Beļģijā radītais BergHOFF zīmols visā pasaulē rada jaunu virtuves pieredzi, padarot pat ikdienišķus procesus daudz aizraujošākus.

 

No viegliem salātiem un gardiem desertiem, līdz sātīgiem sacepumiem – izvēle ir jūsu rokās.

 

Krājiet uzlīmes un ietaupiet!

 

 

 1. Iepērkoties Mego veikalos par summu 5 € vienā iepirkšanās reizē, pircējs saņem vienu uzlīmi (10 € = 2 uzlīmes, 15 € = 3 uzlīmes utt.) no 19.11.2019. līdz 29.02.2020.
 2. Uzlīmes ir jālīmē tām paredzētajā uzlīmju katalogā, kuru var saņemt visos Mego veikalos.
 3. Uzlīmes tiek izsniegtas no 19.11.2019. līdz 29.02.2020. kopā ar čeku tikai pirkuma veikšanas brīdī. Par vēlāk uzrādītiem kases čekiem uzlīmes netiek izsniegtas. Uzlīmju skaits ir atkarīgs no kopējās čekā norādītās summas.
 4. Akcijas preces var iegādāties par norādītajām cenām periodā no 19.11.2019. līdz 29.02.2020.  (vai kamēr attiecīgā prece ir veikalos) sakrājot uzlīmju katalogā nepieciešamo uzlīmju skaitu un iesniedzot to Mego veikala kasierim.
 5. Iegādājoties BORJOMI, TYMBARK, VALDORI, SPILVA, LAIMA, SELGA, LATVIJAS MAIZNIEKS, LATVIJAS GRAUDU zīmola preces, jūs papildus saņemsiet vienu kampaņas uzlīmi par katru šī zīmola vienību (neatkarīgi no kopējās pirkuma čeka summas).
 6. Uzlīmes nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu.
 7. Uzlīmes jālīmē tikai oriģinālajā akcijas uzlīmju katalogā. Citur ielīmētas uzlīmes netiks pieņemtas un ir nederīgas.
 8. Ar vienu akcijas bukletu iespējams iegādāties vairākas akcijas preces ar atlaidi, ja bukletā savākts pietiekams skaits akcijas uzlīmju.
 9. Akcijas preces iespējams iegādāties arī bez akcijas uzlīmēm. Tādā gadījumā akcijas preces jāiegādājas par pilnu cenu.
 10. Akcijas precēm papildus atlaides netiek piemērotas.
 11. Akcijas preču skaits ir ierobežots. Akcija ir spēkā, kamēr attiecīgā prece ir veikalos. Lūdzam savlaicīgi iegādāties akcijas preces, jo akcijas noslēguma periodā tās būs pieejamas ierobežotā daudzumā un kāda no precēm var nebūt pieejama.
 12. Uz akcijas noteikumiem tiek pārdotas preces, kas attiecīgajā brīdi ir konkrētajā veikalā.
 13. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, ja vien iegādātajai precei nav defekta.
 14. Preču izskats un veids, kas atainots akciju avīzē vai citos akcijas reklāmas materiālos, var atšķirties no preču izskata un veida realitātē.
 15. SIA “Lenoka”, kas pārvalda Mego veikalu tīklu, patur tiesības veikt izmaiņas akcijas noteikumos, pārtraukt vai pagarināt akciju jebkurā laikā, pirms tam sniedzot informāciju par izmaiņām interneta mājas lapā www.mego.lv un tirdzniecības vietās.
 16. SIA “Lenoka” nenes un nenesīs nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem vai kaitējumu, kas radušies vai varētu rasties akcijas dalībniekiem, un saistīti ar dalību akcijā, t.sk., akcijas preču iegāde akcijas laikā.
 17. Akcijas dalībnieks apstiprina savu bezierunu piekrišanu visiem akcijas noteikumiem un apņemas vadīties pēc tiem un ievērot tos.

 

Vairāk informācijas: PĒC LINKA ŠEIT