Percutti Legno – kvalitāte katru dienu!
28. Februāris - Jaunumi
Percuitti 3 pret 2

No 2023. gada 27. februāra līdz 21. maijam veikalos MEGO par katriem iztērētajiem 7 eiro saņemsi uzlīmi (14 € = 2 uzlīmes, 21 € = 3 uzlīmes utt.). Meklējiet veikalos speciālo Percutti Legno akcijas brošūru, kur uzlīmes ir jālīmē uz speciālajiem laukumiem. Kad esi sakrājis pietiekami daudz uzlīmju precei, ko esi noskatījis, dodies pie kases un, uzrādot šo akcijas brošūru ar uzlīmēm, iegādājies Percutti Legno 2.0 kolekcijas preci ar 50% atlaidi!

Percutti Legno 2.0 – jūs izbaudīsiet ēdiena gatavošanas procesu! Labākās pannas, kastroļi un tikai tagad ekskluzīvs piedāvājums – 4 l ietilpīgs karstā gaisa fritieris ar skārienjūtīgu ekrānu. Varat cept, grilēt, grauzdēt, gatavot un uzsildīt veselīgas beztauku maltītes visai ģimenei. Izklaidējieties savā virtuvē un atklāj savu iekšējo šefpavāru!.

Pievienojiet saviem ēdieniem īpašu pieskārienu un padariet gatavošanu jautrāku, vienkāršāku un ērtāku! Iegūstiet šo ekskluzīvo MEGO piedāvājumu ar 50% atlaidi. Atklājiet Percutti Legno 2.0 un labāko kvalitāti par labāko cenu!

Vairāk informācijas: šeit

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.