MEGO 14. loterijas auto balvas ieguvēja: "Nopirku saldējumu un saņēmu jaunu auto!”
20. Septembris - Jaunumi
Rudens loterija 2023 3 pret 2 kop%c4%81 visi

Vai ir iespējams iegādāties divus saldējumus un par to iegūt jaunu ŠKODA KAMIQ? Atbilde ir – jā!

Lai to izdarītu, jums vienkārši jāiepērkas jebkurā no veikaliem MEGO visā Latvijā, jāreģistrē čeks dalībai loterijā un jāgaida izloze, kurā kāds kļūs par veiksminieku.

Šī gada 14. septembrī automobiļu salonā “Green Motors” notika vislatvijas MEGO loterijas galvenās balvas – pavisam jaunas, oranžas ŠKODA KAMIQ – pasniegšanas ceremonija. Šajā loterijā balvu guva Aelitas čeks: iegādājoties divus saldējumus “Rūjiena” un reģistrējot pirkuma čeku, viņa kļuva par jaunas automašīnas un citu balvu īpašnieci, ko uzvarētājai gādīgi bija sagatavojuši MEGO piegādātāji un partneri. Jāatzīmē, ka Aelita ir uzticīga pircēja. Pirms gada viņa MEGO loterijā jau laimēja dāvanu karti, bet šogad, loterijas laikā reģistrējot septiņus čekus, Aelita ieguva galveno balvu.

"Protams, ir ļoti patīkami laimēt šādu balvu, pat neticēju, ka kaut kas tāds ir iespējams. Es parasti nepiedalos lielās izlozēs, ko organizē pārtikas veikali, kuros es pastāvīgi iepērkos – jo to ir ļoti viegli izdarīt. Tāda veiksme kā automašīnas laimēšana ir neticama." sajūtās dalījās Aelita.

Vislatvijas MEGO loterijas ietvaros tika izspēlētas vairāk nekā 150 balvu. Starp tām bija MEGO un MĒNESS APTIEKA dāvanu kartes, savukārt EVELATUS izlozes dalībniekiem nodrošināja 3 elektriskos skrejriteņus. Kopējais balvu fonds pārsniedzis 25 tūkstošus eiro.

IepriekšējaisIepriekšējais jaunums
Mums rūp Jūsu privātums
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.