Laipni lūdzam mūsu komandā!

VakancesAtpakaļ uz sarakstu

Vecākais kasieris/-e

Aicinām Mego komandā vecāko kasieri

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • karjeras izaugsmes iespējas un mācību programmas;
  • atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba pienākumi:

  • naudas inkasācija un skaidras naudas kontrole;
  • veikala kases aparātu darba nodrošināšana;
  • jauno darbinieku apmācība darbam ar kases aparātu;
  • efektīva, laipna un ātra pircēju apkalpošana;
  • preču izvietošana kases zonā.

Darba prasības:

  • kārtība un atbildība;
  • latviešu valodas zināšanas B1 līmenī;
  • iepriekšēja darba pieredze tirdzniecībā;
  • prasme strādāt ar kases aparātu;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;

  • sūtīt savu CV uz norādīto e-pasta adresi vai
  • aizpildīt pieteikuma anketu Mego veikalā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar veikala direktoru.

Uzmanību: divu nedēļu laikā sazināsimies ar kandidātiem, kurus izvirzīs otraijai atlases kārtai.